10 oktober 2018

Vi som arbetar på RKA

Du är välkommen att kontakta oss om du har frågor om RKA:s arbete eller om kommun- och landstingsdatabasen Kolada.

Använd gärna vår gruppmejl: rka@rka.nu

Maria Price
Kanslichef
08-452 72 50
maria.price@rka.nu        

Maria Price, kanslichef, RKA.

Anders Eriksson
Statistiker
08-452 71 23
anders.eriksson@rka.nu

Anders Eriksson, statistiker på RKA.

Camilla Eriksson
Projektledare
08-452 71 17
camilla.eriksson@rka.nu

Camilla Eriksson, projektledare på RKA.

Petter Strid
Statistiker
08-452 77 60
petter.strid@rka.nu

Petter Strid, statistiker på RKA.

Sara Lundin
Statistiker
08-452 71 72
sara.lundin@rka.nu

Sara Lundin, statistiker på RKA.

Anders Norrlid
Senior utredare
Tjänstledig
08-452 71 50
anders.norrlid@rka.nu  

Anders Norrlid, kanslichef på RKA.

Hjälpte informationen på sidan dig?

Tipsa:



Tack för att du hjälper oss!