21 augusti 2019

Vi som arbetar på RKA

Du är välkommen att kontakta oss om du har frågor om RKA:s arbete eller om kommun- och landstingsdatabasen Kolada.

Använd gärna vår gruppmejl: rka@rka.nu

Maria Price
Kanslichef
08-452 72 50
0705-91 82 82
maria.price@rka.nu        

Maria Price, kanslichef, RKA.

Anders Norrlid
Tjänstledig t.o.m 1 april 2020
Senior utredare
08-452 71 50
anders.norrlid@rka.nu  

Anders Norrlid, kanslichef på RKA.

Camilla Eriksson
Projektledare
08-452 71 17
072-539 9734
camilla.eriksson@rka.nu

Camilla Eriksson, projektledare på RKA.

Madeleine Larsson
Statistiker
08-452 72 54
madeleine.larsson@rka.nu

Madelene Larsson, statistiker på RKA.

Per Sandgren
Projektledare
08-452 75 12
per.sandgren@rka.nu

Per Sandgren, Senior utredare på RKA.

Petter Strid
Statistiker
08-452 77 60
petter.strid@rka.nu

Petter Strid, statistiker på RKA.

Sara Lundin
Statistiker
Föräldraledig
08-452 71 72
sara.lundin@rka.nu

Sara Lundin, statistiker på RKA.

Hjälpte informationen på sidan dig?

Tipsa:



Tack för att du hjälper oss!