30 oktober 2017

Vi som arbetar på RKA

Du är välkommen att kontakta oss om du har frågor om RKA:s arbete eller om kommun- och landstingsdatabasen Kolada.

Använd gärna vår gruppmejl: rka@rka.nu

Maria Price
Tf. kanslichef
08-452 72 50
070-591 82 82
maria.price@rka.nu        

Maria Lindström, projektledare på RKA.

Gustav Sillfors
Statistiker
08-452 71 74
072-525 35 16
gustav.sillfors@rka.nu

Gustav Sillfors, statistiker på RKA.

Johan Gjersvold
Statistiker
08-452 71 51
076-762 77 51
johan.gjersvold@rka.nu

Föräldraledig

Johan Gjersvold, statistiker på RKA.

Camilla Eriksson
Projektledare
08-452 71 17
072- 539 97 34
camilla.eriksson@rka.nu

Camilla Eriksson, projektledare på RKA.

Sara Lundin
Statistiker
08-452 71 72
072-564 79 41
sara.lundin@rka.nu

Sara Lundin, statistiker på RKA.

Anders Eriksson
Statistiker
08-452 71 23
072-569 88 27
anders.eriksson@rka.nu

Anders Eriksson, statistiker på RKA.

Anders Norrlid
Tjänstledig 80%
08-452 71 50
070-670 21 66
anders.norrlid@rka.nu  

Anders Norrlid, kanslichef på RKA.

Anders Norrlid, kanslichef, är från och med februari 2017 till och med maj 2018 tjänstledig på 80% från RKA för annat uppdrag. Anders arbetar för den utredning som ska göra en översyn av kostnadsutjämningen för kommuner och landsting.

Hjälpte informationen på sidan dig?

Tipsa:


User information

Tack för att du hjälper oss!